Sesja narzeczeńska w Jelitkowie.Sesja narzeczeńska w Gdańsku Jelitkowie.


Sesja narzeczeńska może być świetną zabawą, sposobem na poznanie fotografa i oswojenie się z obiektywem przed ślubem. Jakby tego było mało, jest to pamiątka z ważnego okresu jakim jest stan narzeczeński. Oczywiście każde zdjęcie, nawet te wykonane telefonem, przywołuje super wspomnienia. Sami mamy takich pełno. :) Jeśli jednak marzy Wam się profesjonalna sesja zdjęciowa i chcecie, abyśmy sfotografowali Was w ciekawym miejscu, pokazali Waszą miłość, naszymi oczami, to gorąco zapraszamy. Poznajmy się, opowiedźcie coś o sobie, czym się interesujecie, gdzie lubicie spędzać czas, może planujecie podróż i chcielibyście ją uwiecznić na fotografiach? Podsuniemy Wam kilka pomysłów, abyście mogli wybrać najlepsze miejsce. Tak, aby fotografie opowiedziały Waszą piękną historię. Propozycji mamy bardzo dużo: od nadmorskich, leśnych klimatów po kaszubskie krajobrazy, jeziora czy też w miejskim stylu. Może marzy Wam się sesja w górach? Nam bardzo, także jesteśmy otwarci na propozycje! Wszystko zależy od Waszych marzeń i chęci.


Jeśli jednak mieszkacie w Trójmieście i chcecie zaplanować sesję gdzieś blisko, to ciekawych miejsc w Gdańsku, Sopocie czy Gdyni nie brakuje.

Paulina z Pawłem zdecydowali się na sesję narzeczeńską w parku jelitkowskim i na plaży. Sami oceńcie czy ta historia Was zainteresuje. :)


Reportaż ślubny Pauliny i Pawła możecie zobaczyć tutaj.


KJS Fotografia ślubna Gdańsk, Trójmiasto, Kaszuby


Zobacz inne historie