Ślub Pauliny i Pawła

 

Plenerowy ślub Pauliny i Pawła

w restauracji "Nad Potokiem" w Gdańsku Jelitkowie.

 

Z Pauliną i Pawłem spotkaliśmy się na dwa dni przed ich ślubem, na sesji narzeczeńskiej, blisko restauracji w której miało się odbyć wesele. Bardzo sympatyczni, uśmiechnięci i otwarci. Ona romantyczka, artystka... on zabawny, wyluzowany. Zobaczyliśmy salę, miejsce zaślubin (śluby plenerowe to jest coś!) omówiliśmy szczegóły wesela i oczywiście wykonaliśmy sesję narzeczeńską. Najpierw w parku, potem na plaży.

Mowili, że się stresują, że nie wiedzą jak pozować... ale prawda jest taka, że jak dwoje zakochanych staje przed naszym obiektywem, to doskonale wiedzą co robić, a fotografie wychodzą piękne i naturalne. Było romantycznie i momentami zabawnie.:) Zdjęcia możecie obejrzeć na osobnym wpisie tutaj.

Ślub odbył się w ogrodzie restauracji "Nad Potokiem" w Gdańsku Jelitkowie. Lipcowa aura, ceremonia ślubna na świeżym powietrzu i cudowna muzyka z saksofonu grana przez Felipe Alvarado... to wszystko sprawiło, że było magicznie. I było bardzo wzruszająco.

Suknia ślubna Pauliny, z włoskiej koronki, była po prostu przepiękna. Stylizację uzupełniły kolczyki, wykonanane metodą sutasz. Uwaga - wykonane przez jej własną świadkową.:) Wesele było utrzymane we włoskim klimacie, zaproszeni goście przyjechali z różnych stron Europy. Po obiedzie udało nam się zrobić wspólną sesje rodzinną, zdjęcia pary młodej z każdą parą gości, ze świadkami i mini sesję ślubną. Dziękujemy Wam za możliwość udostępnienia zdjęć. :)

 

KJS Fotografia ślubna Gdańsk, Trójmiasto, Kaszuby

Zobacz inne historie