F.A.Q

Koszty dojazdu do 50 km od Gdańska są wliczone w cenę. W przypadku dalszych odległości cena ustalana jest indywidualnie.

Sugerujemy, aby pary planujące ślub w najgorętszym okresie, czyli od czerwca do września, rezerwowały termin z rocznym wyprzedzeniem. Inne sesje umawiamy wcześniej miesiąc/dwa tygodnie przed spotkaniem. Zapytaj nas o interesujący Cię termin.

Z reportażu ślubnego oddajemy min. 400 zdjęć w formie cyfrowej, poddanych szczegółowej selekcji, starannie obrobionych. Nie udostępniamy negatywów czyli surowych plików do własnej obróbki. Otrzymujecie od nas również 100 papierowych odbitek w drewnianym pudełku oraz pendrive'a. Jeśli chodzi o inne sesje zapraszamy do zakładki oferta.

Odbyliśmy przygotowanie i posiadamy takie upoważnienie.

Nasz czas pracy podczas ślubu trwa zazwyczaj nie dłużej niż 12 godzin i obejmuje przygotowania, ceremonię oraz wesele do godz. 00:30-1:00. Reportaże okolicznościowe takie jak chrzciny, komunia, urodziny, rocznice, przyjęcia trwają od 1,5-4 godzin w zależności od pakietu. Jeśli chodzi o sesje plenerowe (narzeczeńskie, rodzinne, portretowe) to zazwyczaj jest to 1-1,5 godziny.

Zdjęcia z reportażu ślubnego otrzymacie od jednego miesiąca do trzech miesięcy od daty ślubu, w zależności od ilości pracy w danym sezonie.  Zdjęcia z innych sesji zazwyczaj oddajemy od dwóch tygodni do miesiąca. Termin zawsze jest ustalany wcześniej i jest zapisany w umowie. Małą zapowiedź zdjęć zwykle publikujemy na facebooku, dlatego warto nas śledzić.

Przy podpisaniu umowy pobieramy zaliczkę w kwocie 10%-20% w zależności o terminu. Rozliczamy się po zakończeniu sesji zdjęciowej. Jest u nas możliwość zapłacenia kartą, tylko prosimy o wcześniejszą informację. 

Mamy wielką nadzieję na to, że zgodzicie się na publikację zdjęć, gdyż jest to nasz jedyny sposób aby pokazać innym jak pracujemy. W umowie posiadamy zapis o zgodzie na publikację wizerunku na naszej stronie i mediach społecznościowych, jednakże zrozumiemy i uszanujemy, jeśli takiej zgody nie wyrazicie. Wiąże się to z trochę wyższą ceną pakietu.